.

.

New
1 Година Роденден се Облекуваат со Headband Бебе Девојка Облека Vestido Infantil Облека Bebe Fille Чипка Туту Младата Партија Фустани За Девојки

1 Година Роденден се Облекуваат со Headband Бебе Девојка Облека Vestido Infantil Облека Bebe Fille Чипка Туту Младата Партија

DEN 618.72

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Нормално има разумна мерка надоместок во големина. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Поради безбедни причини, ние не дозволите промената на адресата преку е-маил. Методи за плаќање Заштитени со Зачувам : Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. Тоа може да биде до 30-45days . Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-25 работни дена да пристигнат. Ве молиме проверете ги спецификации пред место и цел. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, Новородените
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
CHICCHERRY
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
VD247-A
Материјал Состав:
Памук/Полиестер
боја:
Црвена
Големина:
S(0-3M), M(3-6M), L(6-12M), XL(12-24M)
Сезоната:
Лето
Свеж

Избор на клиенти