.

.

New
2017 новородено бебе облека лето стил кратко sleeve комбинезон облека дете момчиња jumpsuits се искачи облека девојки фустан

2017 новородено бебе облека лето стил кратко sleeve комбинезон облека дете момчиња jumpsuits се искачи облека девојки фустан

DEN 345.00
DEN 472.80

Стока
Достапно.


Големина
ЕДЕН(CM)
Биста
Предлагам Возраст
3 M
38cm
23*2 см
0-3М
6 M
40 см
24*2 см
3-6 M
9 M
42 см
25*2 см
6-9 M
12 M
44 cm
26*2 см
9-12М

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Број На Модел На:
S005
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
БЕБЕ ОСКАР Е
Должина На Ракав:
Кратки Ракави
Сезоната:
Лето
metrial:
Памук
боја:
Патка, мечка, животни пеперутка,крави, сина господин
Висина:
3M. 6M, 9M, 12M
Свеж

Избор на клиенти