.

.

New
SAMGAMI БЕБЕ Дете Девојки Лето Облека Новородено Бебе Девојка Romper Цветни Печати Памук Jumpsuit Playsuit Појас Sunsuit 0-24M

SAMGAMI БЕБЕ Дете Девојки Лето Облека Новородено Бебе Девојка Romper Цветни Печати Памук Jumpsuit Playsuit Појас Sunsuit 0-24M

DEN 389.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


Бебе Romper
Големина 70-80-90-100

Детали

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
Плоштад Јака
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Број На Модел На:
18312
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Појас
Свеж

Избор на клиенти