.

.

New
Принцеза стил Бебе Девојка Зима Rompers Маскирани Чипка Симпатична RomperGirls Топла Облека Costome Деца Jumpsuit Бебе облека сет

Принцеза стил Бебе Девојка Зима Rompers Маскирани Чипка Симпатична RomperGirls Топла Облека Costome Деца Jumpsuit Бебе облека

DEN 748.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Принцеза стил Бебе Девојка Зима Rompers Маскирани Чипка Симпатична Romper Girls Топла Облека Costome Деца Jumpsuit Бебе облека сет
Продавачот Изјава : Бебето е Ангел , Ние и ветуваме тука дека ние секогаш се обезбеди добар квалитет romper на бебето. Материјал : 100% Висок квалитет Памук , за бебе топло зима Навистина ја Препорачувам!!
СО СЛОБОДЕН БЕБЕ ЧЕВЛИ И КАПА
0-3М Должина : 51 CM Биста : 27 CM Рамо : 24 CM Ракав : 24 CM Suggsted Висина : 59cm
4-6 M Должина : 56 CM Биста : 28 CM Рамо : 25 CM Ракав : 26 CM Suggsted Висина : 66cm
9-12М Должина : 61 CM Биста : 29 CM Рамо : 26 CM Ракав : 28 CM Suggsted Висина : 73cm
12-18 M Должина : 66 CM Биста : 30 CM Рамо : 27 CM Ракав : 30 CM Suggsted Висина : 80см
18-24 M Должина : 69 CM Биста : 31 CM Рамо : 37 CM Ракав : 32 CM Suggsted Висина : 90cm

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
100%памук
Јака:
Маскирани
Бренд Име:
ZZWM
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
GG3693
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
црвено розова
Функција:
зимски romper со слободни firstwalk чевли и капа
Стил:
Принцезата Чипка,вратоврска градот
Свеж

Избор на клиенти