.

.

New
2017 Бебе Нозе Romper Среќен Писмо Памук Romper Jumpsuit Со Нога Пролет Бебе Облека Долг Ракав Новородено Бебе Облека

2017 Бебе Нозе Romper Среќен Писмо Памук Romper Jumpsuit Со Нога Пролет Бебе Облека Долг Ракав Новородено Бебе Облека

DEN 333.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. и поштенски код на цел.Додека вашата нарачка износ може да се надмине $30 ,ние може да ви даде бесплатен превозот со Посебна линија-YW.
2)Ако стоката квалитет проблем или оштетен,ние исто така, обезбеди препрати или наплата.Вашата позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас,pls љубезно ни даде позитивни повратни информации.
2017 Бебе Romper Среќен Писмо Памук Romper Jumpsuit Со Нога Пролет Бебе Облека Долг Ракав Новородено Бебе Облека
Материјал : памук
Карактеристики : дише,машина перат
Сезона : пролет,есен
Големина : 60-70-80-90-100
Бебе возраст : 0 до 24 месеци
Модел : среќен писмо
Size60(0-3months) : биста 24cm,рамо до crotch 34cm,телото должина 47cm,ракав 24cm
Size70(4-6months) : биста 26cm,рамо до crotch 37cm,телото должина 51cm,ракав 27cm
Size80(7-12months) : биста 27cm,рамо до crotch 40cm,телото должина 56cm,ракав 29cm
Size90(13-18months) : биста 28cm,рамо до crotch 42cm,телото должина 60см,ракав 30cm
Size100(19-24months) : биста 30cm,рамо до crotch 44cm,телото должина 64cm,ракав 31cm
Ние претпочитаат плаќање преку Зачувам.
Ние се потпираат на Aliexpress углед и задоволство на Клиентите за да се успее.
(Зачувам прифати TT трансфер,Western union,Webmoney,Виза,Qiwi паричник,Boleto)
Кина пост е бавно се изразам,со цел да се добие побрзо,pls подолу се однесуваат на превозот методи,ви благодариме за вашето време :
1 : руската Купувачи : ви препорачуваме да изберете "epacked" како вашиот склопот на превозот метод,кој ќе пристигне рок од 15-25 дена.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
170214
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
partisig
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Должина На Ракав:
Долги Ракави
соодветни сезона:
пролетта и есента
Главните состојки ткаенина:
Памук
Боја:
Бела
Бебе Возраст:
0 до 24 месеци
Шема:
писмо среќен
Свеж

Избор на клиенти