.

.

New
2017 Бренд Бебе Romper Очи Печати Памук Romper Jumpsuit Новородено Бебе Летна Облека

2017 Бренд Бебе Romper Очи Печати Памук Romper Jumpsuit Новородено Бебе Летна Облека

DEN 333.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


2)Ако стоката квалитет проблем или оштетен,ние исто така, обезбеди препрати или наплата.
(Зачувам прифати TT трансфер,Western union,Webmoney,Виза,Qiwi паричник,Boleto)
Кина пост е бавно се изразам,со цел да се добие побрзо,pls подолу се однесуваат на превозот методи,ви благодариме за вашето време :
1 : руската Купувачи : ви препорачуваме да изберете "epacked" како вашиот склопот на превозот метод,кој ќе пристигне рок од 15-25 дена.Тоа е бесплатен превозот.
Ние се потпираат на Aliexpress углед и задоволство на Клиентите за да се успее.Додека вашата нарачка износ може да се надмине $30 ,ние може да ви даде бесплатен превозот со Посебна линија-YW.
1)Ако стоката се врати или изгубени, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
2017 Бренд Бебе Romper Очи Печати Памук Romper Jumpsuit Новородено Бебе Летна Облека
Материјал : памук
Големина : 60-70-80-90-100
Сезона : летни
Боја : сива
Ние претпочитаат плаќање преку Зачувам.Бразил Купувачи : ви препорачуваме да изберете "посебна линија-YW" или "Сингапур пост" како вашиот склопот на превозот метод,кој ќе пристигне рок од 15-50 дена.Вашата позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас,pls љубезно ни даде позитивни повратни информации.Или тоа може да предизвика парцела се врати. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
170215
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
partisig
Шаблон Тип:
Печати
Должина На Ракав:
Кратки Ракави
соодветни сезона:
пролетта и есента
Главните состојки ткаенина:
Памук
Боја:
сива
Големина:
60-70-80-90-100
Бебе Возраст:
0 до 24 месеци
Свеж

Избор на клиенти