.

.

New
2017 нова пролет деца лигавче Бебе Бебе Лигавче маскирани деца фармерки

2017 нова пролет деца лигавче Бебе Бебе Лигавче маскирани деца фармерки

DEN 950.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Големина informaiton(единица : cm)
Возраст опција ГОЛЕМИНА
Панталони должина
(cm)
1/2 hipline
(cm)
1/2 половината
(см) За висина
(см) 10-12 M 2 69 27.5 27 75-80 13-18 МИЛИОНИ 4 73 28 29 80-85 19-24 M 6 77 29 30 85-90 2 T 8 81 30 31 90-95 3 T 10 86 31 32 95-100 ЗАБЕЛЕШКА : Има 1 до 2 cm разлика се должи на рачно мерење!

Детали

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци, 2T, 3T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Едно Копче
Пол:
Бебе Момчиња
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Памук
Погоден Сезона:
Пролет, Есен
Стил:
salopettes
outseam:
Панталони
Главната Ткаенина Компонента:
Памук
Главната ткаенина состав содржина:
95 (%)
Боја:
бебешко сина
Одговара висина:
2 дворови, 4 метри, 6 метри и 8 метри, 10 јарди
Поставата:
Чист памук (95% и над)
Свеж

Избор на клиенти