.

.

New
Бебе rompers носат Пролетта autum нови роден jumpsuit еден парчиња носат бебе облека recem nascido roupa де bebe menino macacao YJY01

Бебе rompers носат Пролетта autum нови роден jumpsuit еден парчиња носат бебе облека recem nascido roupa де bebe menino macacao

DEN 575.00
DEN 719.04

Стока
Достапно.


Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте 100% задоволни. Бесплатен превозот преку Ali Express Стандард Превозот за светот. Ако изберете го изразат испорака ,ве молиме оставете ги вашите контакт број, кои се потребни за изразат испорака.Подготовка на време : Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват својата цел. Размена или Поништување на ред е прифатена пред тоа беше се испраќаат надвор.
Враќање&Наплата
1. Барање :
Предмети останат во првобитната состојба/се Врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас.
Браун
Пинк
Бела
За превозот
1.
За Царина
Тоа не генерира царински давачки или на ДДВ во повеќето случаи доколку стоката не повеќе од одредена вредност.Ако не сте задоволни со квалитетот, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рамките 7days од испорачаната датум.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со пет ѕвезди ( ), ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Но вие сте одговорни за тоа еднаш тоа се случува
Забелешка
Вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или ќе ги испратите на вашиот локален поштата , тогаш треба да го однесете вашиот следење на број
и вашата лична да се соберат вашите предмети.Целосна наплата или resending ви цел под под услов :
Цел изгубени на патот / Цел се вратија во Кина поради нашите причина / Клиент добијат погрешна големина / Стока оштетена на начин
3.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал Состав:
Никој
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
YJY01
Бренд Име:
KidsCastillo
Свеж

Избор на клиенти