.

.

New
2017 Нови Мало симпатична&мода Бебе romper Девојка Носат прекрасната принцеза пинк лак чипка Romper бебе облека

2017 Нови Мало симпатична&мода Бебе romper Девојка Носат прекрасната принцеза пинк лак чипка Romper бебе облека

DEN 232.80

Стока
Достапно.

Материјал : 100% Памук Димензии : 70 80 90 100
6 месеци = 70 големина
9 месеци = 80 големина
12 месеци = 90 големина
18 месеци = големина на 100 Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да изберете дизајн и големина која u сакате во една многу. кога у место со цел,u само кликнете на дизајн и големина за да се одржи редот.или контактирајте со продавачот за боја кој сакате u
Ние нормално брод ur нарачки во 1-2 работни дена

Детали

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
70 80 90 100
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Деца Приказни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Свеж

Избор на клиенти