.

.

New
Бебе Бебе Девојки Romper Возбудува Ракав Елени Памук Romper Jumpsuit Лето Бебе Облека, Облека

Бебе Бебе Девојки Romper Возбудува Ракав Елени Памук Romper Jumpsuit Лето Бебе Облека, Облека

DEN 190.00
DEN 231.84

Стока
Достапно.

100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
На 24-Февруари-17 во 03 : 36 : 28 GMT, продавачот додадени следните информации :
ink Frog Analytics. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме allw 1-2 работни дена за нас да одговор.
Пакет се вклучени : 1x Romper
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 43 см 25 см 0-6 Месеци 80 45 cm 26 cm 6-12 Месеци 90 47 см 27 см 12-18 Месеци 100 49 см, 28 см 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.

Детали

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Животните
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Свеж

Избор на клиенти