.

.

New
Црна Латекс ПВЦ Bodysuit Мачка Жените Faux Кожа Catsuit Еротски Влажни Изгледа Bodycon Панк Фетиш Секси Clubwear Jumpsuit Костим

Црна Латекс ПВЦ Bodysuit Мачка Жените Faux Кожа Catsuit Еротски Влажни Изгледа Bodycon Панк Фетиш Секси Clubwear Jumpsuit Костим

DEN 784.00
DEN 852.48

Стока
Достапно.

Прирачник за мерење, отстапување 1-3 CM
Големина
Биста(cm)
Половината(cm)
Колковите(cm)
S
78
66
84
М
82
70
88
L
86
74
92
XL
93
77
95
XXL
97
82
102 Превозот : 1. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми. Ние ви препорачуваме купувачот контактирајте со нас преку е-Маил, кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.Тип : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ / Патент кожа Тежина : App 150 Зголемено Количество : 1pc *jumpsuit Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ПОВРАТНИ информации Доколку имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Бебе Кукли Секси Долна Облека X647a
Тип:
Playsuits
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
Matteobenni
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Материјал:
Cosplay Патент кожа/стп Фустан
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти