.

.

New
Новороденото Бебе Облека Девојка Лето 2018 Копчето Ананас Печати Памук Romper Симпатична Openable Jumpsuit + Шапка Две Парчиња Бебе Rompers

Новороденото Бебе Облека Девојка Лето 2018 Копчето Ананас Печати Памук Romper Симпатична Openable Jumpsuit + Шапка Две Парчиња

DEN 1118.40

Стока
Достапно.


Етикета/НИ Големина на Тело, Должина/cm Горниот Биста/cm Пониска Биста/cm Погоден Возраст/cm M/9 M 44 34 54 6-18 МИЛИОНИ L/12 M 45 36 58 12-24 M ве Молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Crotch има предвремени копчето
Ананас шапка
Боја : Сива Розова
Пакување : Индивидуално спакувани
Капа околу 50cm

Детали

Дете НИ Големина:
9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
A1801A030
Свеж

Избор на клиенти