.

.

New
Топла Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Момче Девојка Jumpsuits Облека Поставите Новородено Бебе Облека Памук Мека за 0-18 M

Топла Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Момче Девојка Jumpsuits Облека Поставите Новородено Бебе Облека Памук Мека за 0-18 M

DEN 959.52

Стока
Достапно.


Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Момче Девојче Облека Jumpsuits Деца Облека Поставите Новородено Бебе Облека Памук
Ниска цена,најдобри зедницата
Боја : како на сликата Предмет Тип : Rompers Пакет Тежина : 0.4 кг Пакет Големина : 30*20*10см
Пакување : Еден компјутери во кеса Сезона : Пролет и Есен Одговара : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина
Пол : Унисекс Ракав Должина : Целосно Затворање Тип На : Слободен Гради Материјал : Памук
Времето носење на капа : Нема Стил : Најдолгата се искачи
Ве молиме според следната табела за да ја одберете големината на производи што треба.
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели,добредојдовте на нашата Продавница,ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат.Ви благодариме!

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
111
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
MaHeu
Свеж

Избор на клиенти