.

.

New
нови 2017 пролет, есен, бебе облека новороденче долг ракав Jumpsuits бебе момче / девојка romper деца целокупната бебе носат

нови 2017 пролет, есен, бебе облека новороденче долг ракав Jumpsuits бебе момче / девојка romper деца целокупната бебе носат

DEN 810.00
DEN 1080.00

Стока
Достапно.

облека означени 18 милиони 40. За големината грешка и слики надвор боја многу се грижат за купувачот, ве молиме да се земе.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ми каже по пошта или оставете порака, ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Стоката се shopkeeper мерење големина во лице, како резултат на мерни методи на секој различно, стоката со физичка големина големина не може да биде 1-3 cm на грешка.
Опции Количество Слика во боја . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детали

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
висина / фаза:
59, 66, 73, 80, 85
затворање дизајн на децата s облека ':
Еден Гради
ниту еден ракав должина:
долги ракави
Погоден Сезона:
пролетта и есента
боја:
Како што е прикажано
Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Свеж

Избор на клиенти