.

.

New
Бела Точка Бебе Облека Костум Жирафа Бебето Romper Една парчиња Облека Дете Комбинезони Тело одговара

Бела Точка Бебе Облека Костум Жирафа Бебето Romper Една парчиња Облека Дете Комбинезони Тело одговара

DEN 451.20

Стока
Достапно.

Големина : 6m,9m,12m,18 милиони,24m Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да се избере дезени и големини кои u сакате во една многу.кога у место со цел,pls преземат белешка за цел со боја код и големина прикажување во следново.
ако не го избере специјални дизајни во еден ден кога у место со цел,тука ние ќе испрати у најдобро продаваната дизајни.

Детали

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Бебе Девојки
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
6m,9m,12m,18 милиони,24m
Бренд Име:
Hooyi
Свеж

Избор на клиенти