.

.

New
бесплатен превозот Бебе божиќ romper бебе romper фустан капа поларните руно ткаенина задебелување romper шапка поставите бесплатен превозот

бесплатен превозот Бебе божиќ romper бебе romper фустан капа поларните руно ткаенина задебелување romper шапка поставите бесплатен

DEN 613.00
DEN 645.60

Стока
Достапно.


Детали

Бебе Возраст:
7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
h
Ткаенина Тип:
Тери
Свеж

Избор на клиенти