.

.

New
2017 Зебра Бебе Rompers Бебе Девојче Пижами Бебе Облека Новороденче Sleepwear Тело одговара на Еден-парче Romper бебе jumpsuit

2017 Зебра Бебе Rompers Бебе Девојче Пижами Бебе Облека Новороденче Sleepwear Тело одговара на Еден-парче Romper бебе jumpsuit

DEN 451.20

Стока
Достапно.

Големина : 3 M 6 M 9 M 12 M
Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да се избере дезени и големини кои u сакате во една многу.
кога у место цел,pls се земе предвид во ред со кодови на боја и големина од покажувајќи ги следат слика.или контактирајте со продавачот за боја кој сакате u
ако не го избере специјални дизајни во еден ден кога у место со цел,тука ние ќе испрати у најдобро продаваната дизајн.
Ако u би сакал да изберете дизајн освен на избор opition погоре,u само кликнете на боја" повеќе дизајн во pagedown" да се постави цел,и да преземе некоја белешка од редот со desin код следниве

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Hooyi
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
3M,6M,9M,12M
Свеж

Избор на клиенти