.

.

New
Секси Шорцеви Патент Женска Еротски Jumpsuit ПВЦ Faux Кожа Catsuit Stripper Пол Леотар Скелет Bodysuit Клуб Костими Облека

Секси Шорцеви Патент Женска Еротски Jumpsuit ПВЦ Faux Кожа Catsuit Stripper Пол Леотар Скелет Bodysuit Клуб Костими Облека

DEN 993.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Appliques
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Тип:
Playsuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер,Lycra
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Памук,Полиестер
Должина:
Shorts
Големина:
S M L XL 2XL
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти