.

.

New
MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom Size PRB set353

MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom Size PRB set353

DEN 1728.00
DEN 1819.20

Стока
Достапно.

Ако ви треба повеќе од 140cm, ние може да се направи 2 парчиња или повеќе за вас.
Почитувани Купувачи
Ако не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и . Се одликува со иновативни тројно ткаат ткаенина , со висок квалитет и рака мека на допир, заштеда на енергија и намалување на бучава, но тоа не е водоотпорен.
Step1 Ролери Сенка (Завеса) width=Ширина на Прозорецот-1 см
Step2 Ролери Сенка (Завеса) Height=Висина На Прозорецот
2. Во Внатрешноста На Планината
Ако вашиот прозорец рамка длабочина е помалку од 7cm (2. Надвор Планината
Надвор монтирани сенка треба да се нарача со точната ширина од областа сакате да се покријат. (Ние одговор во 24hrs)
W=Ширина L=Должина / Висина
Планината Тип и Мерење
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
И НИЕ го ПРИФАЌАМЕ ОБИЧАЈ СЛИКАТА, можеме да ги испечатите вашите слики на сенка, сликата треба да биде минимум 3000x3000pixel. ОПИС : Уметност печатење затемнување ролери сенка, блок 90% светлина и 100% UV зраци , Сенка лице е уметност печатење сенка грбот е светло сива солидна боја.
Step1 Ролери Сенка (Завеса) Width=Ширина на Прозорецот+ 15cm (6 инчи)
Step2 Ролери Сенка (Завеса) Height=Висина на Прозорецот + 20cm (7. КАКО-ДА-ЦЕЛ : Ако вашиот сенка е стандардна големина можете да го нарачате од нашето големина листа, ако не можете да најдете вашата големина на големината на листата, ве молиме ги споделите со нас вашето големината на прозорецот треба и како сакате да го инсталирате сенка потоа ние ќе ви испратиме цена и линк до цел.

Детали

Големина:
W 51 x L 122cm, W 61 x L 122cm, W 69 x L 122cm, W 76 x L 163cm, W 76 x L 183cm, W 81 x L 122cm, W 81 x L 183cm, W 86 x L 163cm, W 86 x L 183cm, W 91 x L 183cm, W 97 x L 183cm, W 102 x L 183cm, W 107 x L 163cm, W 107 x L 183cm, W 122 x L 183cm, W 152 x L 183cm, W 183 x L 183cm, Custom Size
Бренд Име:
MOMO
Инсталација Тип:
Built-in,Надворешните Инсталација
Техника:
Рамна Плоча
Материјал:
Ткаенини
Формат:
јаже
Отворање и Затворање на Метод:
Долниот Отвори
Тип:
Ролери Нијанси
is_customized:
Yes
Шема:
Хоризонталната
Број На Модел На:
PRB set353
Лист Големина:
Широк Нож
Применливи Прозорец Тип:
Секој прозорец
Стил:
Сликарство
Свеж

Избор на клиенти