.

.

New
Мини Преносни Џеб Риба Пенкало Алуминиум Легура Риболов Прачка Пол Тапан Ролна Комбинации Телескопски Мраз Род Ролна Сет

Мини Преносни Џеб Риба Пенкало Алуминиум Легура Риболов Прачка Пол Тапан Ролна Комбинации Телескопски Мраз Род Ролна Сет

DEN 505.00
DEN 841.44

Стока
Достапно.


Детали

Риболов Прачка Вклучени:
Yes
Бренд Име:
TSURINOYA
Должина:
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Главни Делови:
Род+Ролна
линија Гајтанот Материјал:
Нерѓосувачки Челик
риболов вид:
Мраз Риболов
Свеж

Избор на клиенти