.

.

New
Gptoys S911/9115 2.4 Ghz РК Автомобил Далечински Управувач Чудовиште Камион Роботот Лебдат Carrinho Controle Remoto големата чекор Брзина

Gptoys S911/9115 2.4 Ghz РК Автомобил Далечински Управувач Чудовиште Камион Роботот Лебдат Carrinho Controle Remoto големата

DEN 3392.00
DEN 3570.72

Стока
Достапно.


S911 S-Песна карактеристики сè што ви треба за
на теренски автомобил : висока-перформанси електричен мотор за доволно моќ во
сите ситуации.
ГП нуди S911 S-Патеката по разумна цена. Сега сите truggy навивачи да добијат шанса да се доживее сензационално возење перформанси и агилност.5*28*18cm
Тежина : 1820g
Карактеристики :
1) 6 CH, напред/назад, лево/десно да се сврти,2speed
2) Брзина : 40m/час, 2-брзина
3) РК растојание : 80m+
4) Батерија : со 840m A Li-ion-Fe батерија за автомобил, контролорот го користите 2*АА батерии
5) Пиштол тип контролер
6) PA материјал
Ако треба да купите дополнителна батерија, поврзете се на линкот подолу
http : //www. : S911
Опис : РК 1/12 Скала Електрични тркачки truggy(АП UPDATE version (ажурирај ВЕРЗИЈА)
Фреквенција : 2. Тоа е добра
модел за почетници.html Производ вовед
Производот прават планови за
Најновите слики снег
Производ функција мапата (основна компонента)
. Ова е првиот "ИГРАЧКА НА ХОБИ" модел.
На S911/9115 S-Песна е совршена 1 : 12 скала со висока брзина truggy.5*15cm
Кутија : 37.4 Ghz
Производ : 32*26. екстра голем обем ?Голема Понесе? шокови за оптимално
ракување и конкуренција докажано високо-контрола на пневматици за максимум
влечење и агол-брзина.
Со бројни високо-квалитетни компоненти веќе докажано со својата кабриолет
претходник на S911 S-Песна, на ГП 1/12 truggy
убедува со своите незапирлива теренски ракување и особено
импресивна напред влечење.

Детали

Тип:
камион
Карактеристики:
Далечински Управувач,Шок Отпорни
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Контролор На Владата:
MODE2
Број На Модел На:
S911
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Предупредување:
1pcs
Далечински Растојание:
80-100 m
Материјал:
Пластични,Метални
Извор На Енергија:
Електричен
боја:
црвена,сина
Контролор На Батеријата:
АА батерии
Гаранција:
NO
Акција Време:
10 минути
Моторни:
Brushless Мотор
Контрола На Канали:
4 Канали
Скала:
1
Свеж

Избор на клиенти