.

.

New
TOFOCO 20cm Нови Качување Dirt Bike Голема Рк Автомобили Кабриолет Радио Далечински Управувач Автомобил Off-Road Голема Брзина Трки Возило Играчки За Деца

TOFOCO 20cm Нови Качување Dirt Bike Голема Рк Автомобили Кабриолет Радио Далечински Управувач Автомобил Off-Road Голема Брзина

DEN 1512.00
DEN 1591.20

Стока
Достапно.


Опис :
Кул и Брзина на качување големи Тркала РК Dirt Bike
Флексибилен Систем На Суспензија
Преголеми Гума, Гума
Таписерии И Реални Декорација
Силна Рамка, Кул Падне Отпор
Совршен Дизајн На Каросерија
Спецификации :
Материјал : Пластика
Име : Вози Dirt Bike РК Автомобил
Боја : Црвена/Сино
Време на полнење : 2 часа
Акција Време : Околу 10-20 минути
Автомобил големина : 20*14*10см
Возраст : 8+
Далечински Батерија : 2 *АА батерии(не се вклучени)
Функција : Напред, назад, сврти лево, свртете десно, батерија, (доволно моќ, може да се постигне 30 степени на качување функција)
Пакет Се Вклучени :
1 Buc РК Автомобил
1 Buc Оригиналната Кутија
1 Сет Батерија
1 Buc cablu USB
1 Buc Далечински Управувач рачка

Детали

Бренд Име:
TOFOCO
Материјал:
Пластични
Далечинска Контрола:
Yes
Полнење Напон:
3.6 v
Контролор На Владата:
MODE1
Контрола На Канали:
4 Канали
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 8 години,> 14 години,> 6 години,> 3 години
Пакетот Вклучува:
Оригинална Кутија,Батериите,Оперативни Инструкции,Полнач,Далечински Контролер
дизајн:
dirt bike
Број На Модел На:
tfl162car80303
Вртежен момент:
Како слика покажува
Димензии:
20*14*10см
Скала:
1
Гаранција:
Никој
Далечински Растојание:
10m
Предупредување:
Никој
Wheelbase:
Како слика покажува
Гуми Песна:
Како слика покажува
Акција Време:
10-20 Минути
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
моќност:
Полнење
Серво управувач:
Како слика покажува
Пригушување серво:
Како слика покажува
Бар-кодот:
No
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Weght:
1000g
боја:
Црвено/Сино
Количина:
1pcs
Карактеристики:
Напред, назад, сврти лево, свртете десно, батерија, (доволно po
Свеж

Избор на клиенти