.

.

New
1 компјутер 13/14 тешки индустриски прирачник за цртање нерѓосувачки челик,riveter алатка 2.4,3.2,4.0,4.8,6.4 Возбудлив алатки Рака Riveter

1 компјутер 13/14 тешки индустриски прирачник за цртање нерѓосувачки челик,riveter алатка 2.4,3.2,4.0,4.8,6.4 Возбудлив алатки

DEN 1036.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

1 13 "/ 14" Тешки Индустриски Рака Подготвени од не ' Рѓосувачки Челик Занитвам Алатка Занитвам Алатка Прирачник Занитвам исто време како и 13 инчен 1pc * занитвам пиштол 3 глави (3.2,4.0,4.8) 14 инчен 1pc * занитвам пиштол 5 глави (2.4,3.2,4.0,4.8,6.4)

Детали

Големина:
13 inch, 14 inch
Моќност Тип:
Рака Riveters
Бренд Име:
вен чан
Riveter Пиштол Тип:
Занитвам Орев Пиштоли
Свеж

Избор на клиенти