.

.

New
JJ Airsoft 55X 5X8 Црвена / Зелена Точка, QD планината (Црно/Тен) Купи Еден Добиете Еден БЕСПЛАТНО Killflash / Убие Флеш

JJ Airsoft 55X 5X8 Црвена / Зелена Точка, QD планината (Црно/Тен) Купи Еден Добиете Еден БЕСПЛАТНО Killflash / Убие Флеш

DEN 2644.00
DEN 2783.52

Стока
Достапно.

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft 558 Црвена / Зелена Точка, QD планината (Црно/Тен) Модел : JA-5064-Б.К/ТЕН Боја : Црна/Тен Материјал : Метал Нето Тежина : 0.3 кг Бруто Тежина : 0.4 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка (19 нивоа на осветленост за секоја боја) Батерии : 2*АА Брзо се оддели показател за лесно приврзаност и отстранување Одговара за 20mm железнички Забелешка : Оваа точка поглед не вклучуваат IR функција.

Детали

боја:
Црна, ТЕН
Број На Модел На:
JA-5064-Б.К/ТЕН
Тип:
Пушка
Функција:
Red Dot
Свеж

Избор на клиенти