.

.

New
АЦИ RMR Црвена Точка со Прилагодливи LED (Црна)

АЦИ RMR Црвена Точка со Прилагодливи LED (Црна)

DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Опис на производот Точка Име : АЦИ RMR Црвена Точка со Прилагодливи LED (Црна) Модел : JA-5021-Б.К Боја : Црна Бренд Име : A. C. I. Материјал : Алуминиум Батерија : 1x CR2032 (не се вклучени) Нето Тежина : 0.090 кг Бруто Тежина : 0.120 kg

Детали

Тип:
Пиштол
Функција:
Red Dot
Број На Модел На:
JA-5021-Б.К.
Свеж

Избор на клиенти