.

.

New
Sougayilang Врти Риболов Прачка Комбо 1.8-3.6 m Телескопски Риболов Прачка и 14BB Врти Риболов Ролна Тркала Поставени Риболов Прачка Комплет

Sougayilang Врти Риболов Прачка Комбо 1.8-3.6 m Телескопски Риболов Прачка и 14BB Врти Риболов Ролна Тркала Поставени Риболов

DEN 1757.00
DEN 2928.00

Стока
Достапно.


Sougayilang Врти Риболов Прачка Комбо 1.8-3.6 m Телескопски Риболов Прачка и 14 BB Врти Риболов Ролна Тркала Поставени Риболов Прачка Комплет
На Род :
Риболов Прачка : Телескопски Риболов Прачка
Големина : 1.8 м/2.1 m/2.4 m/2.7 m/3.0 m/3.3 m
Отворете должина : Околу. 195cm/220cm/248cm/275cm/302cm/335cm
Затворете должина : Околу. 41.5 cm/41cm/43.5 cm/45см/46cm/47.5 cm
Материјал : 99% Јаглерод Влакна+ Алуминиумски
На Ролна :
Риболов Ролна : Врти Риболов Ролна
Серија : WQ2000-5000 Серија
Материјал : Целосна Метално Тело
Топката Имајќи : 14 BB
Cid : 5.2 : 1 или 5.1 : 1
Тежина : 325-465g
Пакет како што следи :
1. 1.8 m прачка со 2000series ролна
2. 2.1 m прачка со 3000series ролна
3. 2.4 m прачка со 3000series ролна
4. 2.7 m прачка со 4000series ролна
5. 3.0 m прачка со 4000series ролна
6. 3.3 m прачка со 5000series ролна
Пакетот Вклучува :
1pcs Род+1pcs Ролна

Детали

Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Топ Дијаметар:
1.8 mm
Бренд Име:
Sougayilang
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Тврдост:
Superhard
Број На Модел На:
Риболов Прачка Комбо
Материјал:
јаглерод
Род Должина (cm):
180-330cm
боја:
Како На Слика
Род Материјал:
Во 99%Јаглерод Влакна
Место на Потекло:
Кина Жеџијанг
ролна модел:
WQ2000-5000
Cid:
5.2
Топката имајќи:
14BB
Ролна материјал:
целосен метал тело
Пакетот Вклучува:
1pcs Род+1pcs Ролна
Свеж

Избор на клиенти