.

.

New
Maximumcatch Летаат Врзување Caddy ЕВА Пена/од Пластика/Дрво Алатки Организатор со 5 Суштинско значење Врзување Алатки Комбо

Maximumcatch Летаат Врзување Caddy ЕВА Пена/од Пластика/Дрво Алатки Организатор со 5 Суштинско значење Врзување Алатки Комбо

DEN 192.00

Стока
Достапно.


Maximumcatch Летаат Врзување Caddy ЕВА Пена/Пластични Алатки oganizer Летаат Врзување Алатка Станица со 5 Суштинско значење Врзување Алатки Комбо
1.На ЕВА пена обезбедува сигурен дом за чување и заштита на вашиот летаат врзување tools.
2.Направени од мека пена и пластика
3.Тоа треба да се користи од страна на секој човек кога врзување лета,
кој е многу лесен и трајни производи за вас.
4.Може да се стави на куки, bobbin, лепак и други алатки во оваа алатка станица.

Детали

Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Позиција:
Поток
Број На Модел На:
Летаат Врзување Алатка Станица со 5 Суштинско значење Врзување алатка
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Род Должина:
2.7 m
Материјал:
ЕВА пена
Материјал:
ЕВА Пена/од Пластика/Дрво
Model1 големина:
8.6x5cm
Model2 големина:
25.5x15.5x5cm
Model3 големина:
13x9cm
Model4 големина:
9x7cm
Model5 големина:
8.5x2cm
Model6 големина:
23x19x6cm
Model7 големина:
45x18cm
Свеж

Избор на клиенти