.

.

New
Maximumcatch 2 ПАРЧИЊА Прашувам Крпа Суви Лета Печ Риболов Додаток

Maximumcatch 2 ПАРЧИЊА Прашувам Крпа Суви Лета Печ Риболов Додаток

DEN 144.00
DEN 244.32

Стока
Достапно.


Maximumcatch 2 ПАРЧИЊА Прашувам Крпа Суви Лета Печ Риболов Додаток
Боја : Кафена
Материјал : Крпа
Големина на Мува Печ : 9*9 cm / 3.54*3.54 инчен
По Тежина : 4g / 0.141 оз

Детали

Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Позиција:
Езеро
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Број На Модел На:
Крпа Суви Лета Печ
Со Стигнале Нога или Не:
Yes
Род Должина:
2.7 m
Материјал:
Платно
Големина на Мува Печ :
9*9 cm / 3.54*3.54 инчен
Материјал:
Платно
боја:
Браун
Додатоци Тип:
Други Додатоци
Свеж

Избор на клиенти