.

.

New
15pcs Baitcasting Ролна Риболов Линија Носителот Жица Затка Риболов Тока за Каиш Проверете Носителот Pesca Acesorios Риболов Справи со Алатки

15pcs Baitcasting Ролна Риболов Линија Носителот Жица Затка Риболов Тока за Каиш Проверете Носителот Pesca Acesorios Риболов

DEN 190.00
DEN 372.48

Стока
Достапно.

15pcs Baitcasting Ролна Линија Носителот Жица Затка Риболов Тока за Каиш Проверете Носителот Pesca Acesorios Риболов Справи со Алатки Опис :
Тип Име : Риболов Линија Носителот
Должина : 3.5 СМ (Вклучуваат метални тока)
Погоден За : Baitcasting И Тапан Риболов Ролна
Во Боја : Црвена, Розова
Бидете сигурни дека вие никогаш не ќе го изгуби вашиот риболов линија.
Совршен accessoreis за риболов
Пакетот вклучува :
15 Pcs Риболов Линија Носителот
Answer : ___________________________ Note : ролна кои се користат во слика не е вклучена
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производи
купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Детали

Род Должина:
1.8 m
Материјал:
Пластични
Риболов Прачка Категорија:
Намамат Род
Бренд Име:
SMART
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Позиција:
Сите Позиција
Тип:
Риболов Линија Носителот
боја:
црвена, розова
Материјал:
Пластични
Должина:
Approx. 3.5cm
Погоден за:
Baitcasting И Тапан Риболов Ролна
Употреба:
За Риболов
категорија:
Риболов Accessoreis
Место на Потекло:
Кина
Додатоци Тип:
Други Додатоци
Свеж

Избор на клиенти