.

.

New
2 парчиња/Постави Нови Риба Устата Настроената +Вилица Засилувач Крап Пастрмка Бас Заклучување Кука Отстрани Справи Алатка Колекции Риболов Додатоци

2 парчиња/Постави Нови Риба Устата Настроената +Вилица Засилувач Крап Пастрмка Бас Заклучување Кука Отстрани Справи Алатка Колекции

DEN 171.00
DEN 203.52

Стока
Достапно.

), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За рокот за доставување на пратката.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).
Па само да не контактирате!
.
Да научат како да се плати со кредитна картичка . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Да научат како да се плати со други начини.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Детали

Бренд Име:
JETTING
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Риболов Прачка Категорија:
Други Род
Број На Модел На:
Риболов Настроената
Материјал:
/
Позиција:
сите
Свеж

Избор на клиенти