.

.

New
200pcs/многу Барел swivels риболов справи со риболов swivels pesca acesorios Возен Swivels Giratorios Pesca Emerillon Peche

200pcs/многу Барел swivels риболов справи со риболов swivels pesca acesorios Возен Swivels Giratorios Pesca Emerillon Peche

DEN 427.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


200pcs/многу Барел swivels риболов справи со риболов swivels pesca acesorios Возен Swivels Giratorios Pesca Emerillon Peche
големина : како pictrue
торба

Детали

боја:
големина 1, големина 2, големина 3, големина 4, големина 5, големина 6, големина 7, size 8, големина 10, големина 12, 16 големина
Риболов Прачка Категорија:
Крапот Риболов Прачка
Род Материјал:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Позиција:
Река
Број На Модел На:
HXY-1001
Род Должина:
Бренд Име:
дели со риба
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Додатоци Тип:
конектор
Свеж

Избор на клиенти