.

.

New
Maximumcatch 2 парчиња/многу Летаат Риболов Додаток Сино/Црна Магнетни Нето Ослободување Риболов Алатка

Maximumcatch 2 парчиња/многу Летаат Риболов Додаток Сино/Црна Магнетни Нето Ослободување Риболов Алатка

DEN 696.00
DEN 773.28

Стока
Достапно.


Maximumcatch 2 парчиња/многу Летаат Риболов Додаток Сино/Црна Магнетни Нето Ослободување Риболов Алатка

Детали

Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Должина:
2.7 m
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Број На Модел На:
DE020 Риболов Нето Ослободување
Позиција:
Поток
Материјал:
NdFeB (N35 &N38)
боја:
Сино/Црна
Тестирани:
8LB
Тежина:
50g
Магнетизам:
повеќе од 2,5 КГ
Количина:
2 парчиња
Додатоци Тип:
конектор
Свеж

Избор на клиенти