.

.

New
GT345 18KG Max Влечете Брод Риболов Ролна 2 Вратило Брод Ролна Кастинг Ролна Кастинг Тркала Saltwater Контрола Тркала

GT345 18KG Max Влечете Брод Риболов Ролна 2 Вратило Брод Ролна Кастинг Ролна Кастинг Тркала Saltwater Контрола Тркала

DEN 2379.00
DEN 2799.36

Стока
Достапно.


Корозија-отпорни алуминиум легура фалсификување на метална жица тркала Засилен најлон рамка и од страна на капакот Висока јачина месинг chainring, месо тело Едно парче умре-фрлија цинк, алуминиум кочница ѕвезда клуч Авиони алуминиум рокер печат, големи пластични Т-се справи со не ' Рѓосувачки челик casters зајакнување на нога Голема група на специјални сопирачки, кочница на сила е не помалку од 18 KG 2 нерѓосувачки челик лежишта ротирате повеќе мазна мазна Тајван SUFIX 0.50 MM со висока јачина најлон риболов линија Тежина 528 грама, 593 грама, со ред и да се обиде Брзина односот на 3.8 : 1 Испреплетени тема износ .38 / 17 LB-450 M .40 / 20 LB-400 M

Детали

Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
GT345
Риболов Ленти Тип:
Екипа На Тапан Тркала
Топката Лежишта :
2
Cid:
3.8
се справи со:
Право
Тежина:
528g
макс влечете:
18kg
Свеж

Избор на клиенти