.

.

New
Бесплатен превозот риболов летаат ролна риболов справи FD ,6061AL.,CNC машина,Менува лесно од десно на лево преку кина пост воздух mail

Бесплатен превозот риболов летаат ролна риболов справи FD ,6061AL.,CNC машина,Менува лесно од десно на лево преку кина пост воздух

DEN 2168.64

Стока
Достапно.


П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.
D : ние не се претпостави сопствен ризик,ако е тоа лесно да се предизвика било cuse било обичај poblem во вашата земја,ние сме ви препорачуваме да одберете други превозот методи ,исто како кина пост воздух mail,доколку имате други треба , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време . 6061 алуминиумска рамка и гајтанот
2. Нерѓосувачки челик компоненти
3.
C : Ако имате добиете предмети . Диск влечете систем,и мазна сопирање моќ
5. Ви благодариме!
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-40(или повеќе) дена зависи од вашата земја.5 mm 127g FD 7/8 2+1 BB 95mm 27mm 142g
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
1 Xfly ролна
1 Xcloth торба
Забелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете.
Б : Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.Ви благодариме.PLS Заврши цел. Лесно-промена лево кон десно рака retrieval конверзија
4.Со голем Арбор,се Карактеризира со брз retrieve
6.
Б : Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.

Детали

Имајќи Количина:
3
Гајтанот Капацитет:
Други
Бренд Име:
FAYOGI
Риболов Ленти Тип:
Летаат Риболов Тркала
Број На Модел На:
FD
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Позиција:
Езеро,Река,Поток
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Боја:
СРЕБРО,GUNSMOPKE
Материјал:
6061AL.
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
категорија:
летаат ролна
Свеж

Избор на клиенти