.

.

New
KAWA 2017 Нови Риболов Справи За Мамка Кастинг Репортажите Риболов Справи со Ева Knob DIY Риболов Ролна се Справи со Додаток

KAWA 2017 Нови Риболов Справи За Мамка Кастинг Репортажите Риболов Справи со Ева Knob DIY Риболов Ролна се Справи со Додаток

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство.
П : Како да направи плаќање? A : можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Услуга време : 8 : 20. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција. П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Бренд Име:
kawa
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Свеж

Избор на клиенти