.

.

New
Kawa Риболов Ролна Рокер Knob, Од Легиран Alluminum, Риболов Ролна Додаток, Риболов Ролна Се Справи Со Knob, Виножито Боја

Kawa Риболов Ролна Рокер Knob, Од Легиран Alluminum, Риболов Ролна Додаток, Риболов Ролна Се Справи Со Knob, Виножито Боја

DEN 1104.00

Стока
Достапно.

П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи. Боја : Како на сликата
3. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена.
ЗАБЕЛЕШКИ :
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
kawa е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Главен Материјал : Алуминиум Alluminum
2. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации.5 g
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. П : можете Да направите за да ги прилагодите на услугата? A : Да, Хуго е Продавница нудат персонализирана услуга за некои производи, вие сте добредојдени да се истрага со нас.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време.

Детали

Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
kawa
Риболов Ленти Тип:
Екипа На Тапан Тркала
Свеж

Избор на клиенти