.

.

New
Trulinoya Против Пролизгување Мажите Fingerless или Целосна Прст Ракавици за Зимски Риболов Војска Зелена Тактички Лов Ракавица Pesca Acesorios

Trulinoya Против Пролизгување Мажите Fingerless или Целосна Прст Ракавици за Зимски Риболов Војска Зелена Тактички Лов Ракавица

DEN 561.00
DEN 1099.20

Стока
Достапно.


Trulinoya Полна/Три Прст Neoprene Зима Риболов Ракавици Водоотпорен Против Пролизгување Дише Риболов Ракавица Отворено Лов Ракавици
Карактеристики :
. И Двете Целосно Го Впери Прстот & Три Fingerless Дизајн
. Дише и Топло Мрежа Дизајн
. Прилагодливи Велкро Дизајн
. Водоотпорен и Анти-пропадна Материјал кој се Користи
. Добра Отпорност На Абење
Пакетот вклучува :
Еден пар на ракавици

Детали

боја:
Армијата Зелената Боја
Големина:
L, XL
Тип:
Целосна Прст
Број На Модел На:
BG063
Пол:
Мажи
Бренд Име:
TSURINOYA
Функција:
Против Пролизгување
Catogary:
Целосна Прст/Три Прст
Тип:
Водоотпорен
Број На Модел На:
BG063
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Ракавици Големина:
L,XL
Материјал:
Полиестер,Анти-пропадна
боја:
Армијата Зелената Боја
Одделот За Името:
Возрасни
Функција:
издржлив
Свеж

Избор на клиенти