.

.

New
MNFT 30set/многу 180pcs Bobbers Риболов Тапа Cowhells Простор Грав Лебди Седиште Риболов Справи со Заклучување на Жица Прецизното Позиционирање

MNFT 30set/многу 180pcs Bobbers Риболов Тапа Cowhells Простор Грав Лебди Седиште Риболов Справи со Заклучување на Жица Прецизното

DEN 105.00
DEN 161.28

Стока
Достапно.


MNFT 30set/многу 180pcs Bobbers Риболов Тапа Cowhells Простор Грав Лебди Седиште Риболов Справи со Заклучување на Жица Прецизното Позиционирање
Изработен од мека гума материјал,кој поправки на затка лизга бесплатно на линија.
Големина : L/S
Материјал : Cowhells
6 плови затка/set
Пакет : 30sets/Многу
Случајни Бои Испраќање

Детали

Тип На Производ:
Риболов Плови
Бренд Име:
MNFT
Број На Модел На:
6
категорија:
Вертикална Шамандура
Позиција:
Езеро
Пластични Тип:
Гума
Плови Тип:
лебдечки плови
Тип:
Вертикална Шамандура
Големина:
L/S
Лебдат Опашка Тип:
Долга Опашка
Материјал:
Композитен Материјал
Обликот:
Плувка
Свеж

Избор на клиенти