.

.

New
Бесплатни Фишер 5 компјутери/set Зима Мраз Риболов Плови Плувка Поставите Шамандура Boia Лебди flotteur peche државен удар Крап Риболов Справи со Додатоци

Бесплатни Фишер 5 компјутери/set Зима Мраз Риболов Плови Плувка Поставите Шамандура Boia Лебди flotteur peche државен удар Крап

DEN 122.00
DEN 187.20

Стока
Достапно.


Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Повеќето пакети кои се испраќаат надвор во рок од 1 работен ден по уплатата верификација.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги реши сите прашања пред да замине повратни информации. Ве молиме проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно.
Други Услови & Услови :
Почитувани купувачи, ние навистина го цениме вашата нарачка, ако ви се задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Начини На Плаќање :
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина. Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.прибл
Пакетот вклучува : 5 компјутери
Превозот И Ракувањето Со :
Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно. Пакети на Бразил потрае подолго време. Повеќето пакети може да се примени во 10-25 работни дена.
Должина : 13cm . Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или лоши временски услови.

Детали

боја:
Црвена, Сина
Тип На Производ:
Риболов Плови
Позиција:
Океанот Рок Fshing
Бренд Име:
Бесплатни Фишер
категорија:
Вертикална Шамандура
Број На Модел На:
5
Пластични Тип:
Дрво
Плови Тип:
лебдечки плови
Обликот:
Долга Опашка
Тип:
Лебдечки Лебди
Лебдат Опашка Тип:
Долга Опашка
Големина:
13cm
Материјал:
Barguzinsky Ела Плови
Свеж

Избор на клиенти