.

.

New
7pcs/комбо 23g 7cm цврст метал VIB fishlur метал вибрации wobbler намамат мамка бас angling риболов справи со евтини метал риболов намамат

7pcs/комбо 23g 7cm цврст метал VIB fishlur метал вибрации wobbler намамат мамка бас angling риболов справи со евтини метал риболов

DEN 713.00
DEN 937.92

Стока
Достапно.

•ако најде парцела содржи стоки не е вашата цел објектот, ве молиме испратете ни стока слика со својата тежина мерење слика за нашето истражување. Или контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
независна единица МИЛЕНИЧЕ торба пакет
7pcs/парцела, ние ќе го организира боја рамнотежа или како купувачот барање.
Од безбедносни причини , ние прифаќаме Aliexpress Зачувам -ве Молиме да ни остават порака или забелешка откако ќе се одлучите да купите нашите производи да се провери дали имаме акции или не пред место цел, обично 99% имаме акции.
•Кога купувачот доби пакет, ве молиме проверете внимателно пред да се потпише потврда. •Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас на прво место.
Опис :
7 боја избор : црвена главата сребрена/тигар мрачно зелена/сина, црна дамка/виолетова/портокал сребрена/прозрачна бела/зелена црна дамка
23g7. 1) да се Најдат предмети што сакате 2) да ги Додадете во вашата шопинг Кошничка 3) Внесете задолжителните лични податоци потребни 4) Преглед и да ги достави цел 5) Чекаат на продавачот измени/прилагоди цена за купувачот 6) Конечно, се направи валидна плаќање ако можете да го прифатите продавачот нова понуда - ние ќе се коригира цената за купувачот во рок од 2 работни дена за промет на големо неплаќање цел -За оние обичните неплаќање цел (не промет на големо со цел), обично ние ќе ги игнорира(ние строго го задржи разумен опстанок профит го оценувате), ако 2 работни дена уште нема цена прилагодување, купувачот или може да се направи исплата или откажете цел како тој/таа се допаѓа.

Детали

Позиција:
Реката Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
ucatchok
Ако постои barb:
Yes
Спецификации:
7 боја,2 тежина големина
Свеж

Избор на клиенти