.

.

New
10PC/Многу Метал Jigging Пердув Мами Доведе Iron Плоча Риболов Мами Вештачки Намамат Метал 3D Око Доведе намамат Pesca acessorios

10PC/Многу Метал Jigging Пердув Мами Доведе Iron Плоча Риболов Мами Вештачки Намамат Метал 3D Око Доведе намамат Pesca acessorios

DEN 580.00
DEN 651.36

Стока
Достапно.

100% бенд нов и висок квалитет на Поддршка на големо ве молам оставете порака.Благодарение добар избор за риболов ентузијасти Опис на Производот Параметар боја : Како на сликата материјал : тешко мамка Карактеристика : Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода. Светли бои за да привлечат големи риби.Бас мамки во плитки вода. Лесен за употреба поради правилна комбинација на тетеравење и валање. Answer : ___________________________ Note : Нови Доаѓањето На Јадицата Е Исклучително Остар. Ве молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне. Прирачник за мерење можеби биде грешка. Ве молиме во вид надвладее, ви благодариме! Бои се распоредени по случаен избор,обично сите ние се меша
Забелешка 100% сосема нов и висок квалитет! Квалитетот е многу добар, се искусни во прецизност обработка. Неговата површина е мазна, ќе не боли друг прибор за риболов. Здрав, солиден. Не ' рѓа и корозија. Не е лесно да се јазол заедно. Совршен риболов ентузијасти
Совети : се во вид на снимање, се должи на екранот, направете фотографии и дали процесот на цртање, производот може да се случи боја суптилни отстапување!

Детали

боја:
Испрати по случаен избор
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
zLB018
Тежина:
10.9G
Мамка форма:
фабрика мамка
Број На Модел На:
тешко ги намамат
Боја:
10colour
Материјал:
Метал Мамки
Должина:
5.7CM
Куките:
8#
Свеж

Избор на клиенти