.

.

New
10Pcs/многу Мека Мамка Тема опашка Црви Риболов Намамат 65mm 3.1 g Minnow Swimbait Силикони Мамка Пастрмка крап Риболов Додатоци МД-005

10Pcs/многу Мека Мамка Тема опашка Црви Риболов Намамат 65mm 3.1 g Minnow Swimbait Силикони Мамка Пастрмка крап Риболов Додатоци

DEN 87.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
WDAIREN
Број На Модел На:
Кадрава maggot мека мамка
Мамка тип:
Силиконски мека пластика намамат
Должина:
65mm/2.56 во
Тежина:
3.1 g/0.11 оз
боја:
сос зелена/gold/бисер бели
Материјал:
Силиконски/Пластика
Опашката Тип:
Јачина на опашката/опашка/една опашка
Користи:
риболов/слатководни риболовни
Количина:
10pcs/пакет
Пакување:
WDAIREN мека намамат кеси
Свеж

Избор на клиенти