.

.

New
40pcs Нерѓосувачки Челик Анти-залак Риболов Доведе Линија Вртливата Јаже Жица со Б-тип на Pin-от и 8-писмото Прстен

40pcs Нерѓосувачки Челик Анти-залак Риболов Доведе Линија Вртливата Јаже Жица со Б-тип на Pin-от и 8-писмото Прстен

DEN 185.28

Стока
Достапно.

40pcs 15cm 20cm 25cm 30cm Нерѓосувачки Челик Анти-залак Риболов Доведе Линија Вртливата Јаже Жица со Б-тип на Pin-от и 8-писмото Прстен на Океанот / Реката Риболов
Спецификации : Карактеристики :
- Да се избегне фрлање моментален се повлече и главната линија и прстен по триење на главната линија на штета;
- Мамката или риба, заштита на предната линија за да се избегне сечење на главната линија на пречки;
- Скриени главната линија, намалување на риби наоѓаат по линија на вода сигнализација;
- Поместување на риба може да се појави по моментот се повлече повлече, се игра тампон ефект;
- Да се опорави мамка кога означени улога, за да се спречи мамка судир риболов прачка водечките прстен и ранување;
- Употреба на сигурен, повисока од главната линија сила на предната линија, зголемување може да се обиде да избере повеќе парична казна главната линија на можноста, така што фрлање повеќе лесно, така што мамка летаат подалеку. Должина : 15cm + 20cm + 25cm + 30cm Линија Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Pin Материјал : Висок Јаглероден Челик Затегнувачка Цврстина:14kg Боја : Зелена Пакет Тежина : 30 G / 1.06 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 50*50*30 ММ / 1.97*1.97*1.18 Инчи Мало Пакување : не, Не Пакување TOP_FHG_40 L Пакет Вклучува : 10 x 15cm Анти-залак Риболов Доведе Линија 10 x 20cm Анти-залак Риболов Доведе Линија 10 x 25cm Анти-залак Риболов Доведе Линија 10 x 30cm Анти-залак Риболов Доведе Линија

Детали

категорија:
Лажни Намамат
Број На Модел На:
-
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
weihefishing
Позиција:
-
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти