.

.

New
Mmlong 13cm Голема Вештачки Риболов Намамат MH01 32.4 g Bionic Чудак Мамка 5 Боја Уникатен Crankbait Длабока Вода Риболов Wobbler Мами

Mmlong 13cm Голема Вештачки Риболов Намамат MH01 32.4 g Bionic Чудак Мамка 5 Боја Уникатен Crankbait Длабока Вода Риболов Wobbler

DEN 205.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.

За да се осигурате дека сте ја прими пратката по минимален данок, ние се изјасни како "Подарок/Примерок" со пониска вредност. Совршен swimmimg акција е смртоносна привлечни за рибите.
Трговија на големо поддршка!
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени за Трговците на мало!
На руски Пријател : ве Молиме оставете ни го вашето Целосно Име во Согласност со руски Пост Политика.Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако не сакате да се комбинираат наредби,pls оставете ги вашите посебни забелешки,ви благодариме за соработката!
Ние ќе се обидеме нашите максимални напори за одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост, и да се реши проблемот во прв пат. Супер материјали е исклучително силен и издржлив,да можете да ги користите подолго од обичните мами.Овој вид на риболов намамат покажува жив swimmimg акција во вода,Со челик топката внатре, мамки може да остане стабилен во текот на кастингот и може да го зголеми фрли на далечина во исто време. Ние ќе се земе вашата регистрирана адреса во Aliexpress како вашата адреса за испорака САМО, pls се обезбеди да се регистрирате на информации, правото и ние нема да бидеме одговорни за било погрешно испорака адреса;вашите купени предмети ќе биде предаден во рок од 72 часа.0 m во зависност од вашиот opperation Варијабилна Со rattles Преполна со мало кутија и да се спречи оштетување за време на транспортот.Ние нема да прифатиме каков било спор за менување на регистрирани воздух mail наместо на економски воздух пошта, затоа што ние не се наплаќаат дополнителни товар за вас.како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?На горниот десен агол со количката.За бесплатен превозот наредби, ние можеби користите подобро регистрирани воздух mail пораката да се испрати на парцели за поголем износ на налози. На клиентите е 100% задоволство е нашиот основен принцип и цел! 2.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Голема Тешко Риболов Намамат MH01
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Mmlong
Под Категорија:
Лажни Намамат
Функција:
Лебдечки нуркање
Предмет Бр.:
Големите Вештачки Тешко Wobbler Намамат MH01
Тело Материјал:
Бренд Нови Супер ABS Пластика
прстени:
Двојно Рамен Силна Нерѓосувачки Челик Прстени
Куки:
4 # Висока Јаглероден Челик Treble Кука
бои:
Високи Реални Боја На Каросеријата -5 Боја Како Слика
Нуркање Длабочина:
Во врска со 0-2.0 M во зависност од вашиот Opperation
Трговија на големо и дистрибуции:
Добредојдени се и најдобри попуст нудат
Is_Customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти