.

.

New
5 компјутери 17.1 g Група риби Crankbait риболов намамат Чудак мами Пердув Куки Бас пластични тешко мамка Вештачки minnow намамат (CB029)

5 компјутери 17.1 g Група риби Crankbait риболов намамат Чудак мами Пердув Куки Бас пластични тешко мамка Вештачки minnow намамат

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
CB029
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
9.7 cm
Тежина:
17.1 g
кука:
4 # пердув куките
Бои:
5 бои, како слик
Сликарство:
PS Тврда гума боја
Материјал:
ABS Пластика
Големопродажните цени:
Се преговара
Свеж

Избор на клиенти