.

.

New
50pcs Pesca Вештачки Метална Лажица Риболов мами Wobbler Фабрика Тешко ги Намамат Кука

50pcs Pesca Вештачки Метална Лажица Риболов мами Wobbler Фабрика Тешко ги Намамат Кука

DEN 1137.60

Стока
Достапно.


Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерцето
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SP069
Бренд Име:
HENGJIA
Тип:
метална лажица
кука:
Висок јаглероден челик Treble кука
длабочина:
0.3-0.9 m
Количина:
50pcs
Големина:
6.3g/3.6cm
Свеж

Избор на клиенти