.

.

New
Noeby Блескав Мека Мамки 5cm 7.5 cm 10cm 13cm Прозрачна Мека Мами за УЛ Летаат Риболов Т Опашка Swimbaits

Noeby Блескав Мека Мамки 5cm 7.5 cm 10cm 13cm Прозрачна Мека Мами за УЛ Летаат Риболов Т Опашка Swimbaits

DEN 132.00
DEN 132.48

Стока
Достапно.

-4.90 /торба -3.87 /торба
Noeby Блескав Мека Мамки, 7 големини на располагање :
Различни големини имаат различни количина во секој пакет :
5cm 1g : 6pcs/торба
7.5 cm 4g : 6pcs/торба
8.5 5.5 cm g : компјутери/торба
10cm 9g : 5pcs/торба
13cm 20g : 4pcs/торба
15cm 27.5 g : 2 парчиња/торба
17cm 40g : 2 парчиња/торба
Производи карактеристики :
1. Имаат силна блескав ефект во темница
2. Рибарството fragance додава во намамат тело. зголемување на вкус искушение, исто така, сопствен страшно залак чувство

Детали

боја:
50mm 6pcs, 85mm 6pcs, 75мм 6pcs, 100mm 5pcs, 130mm 4 компјутери, 150mm 2 парчиња, 170mm 2 парчиња
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
NOEBY
Број На Модел На:
5cm 10cm 13cm
Свеж

Избор на клиенти