.

.

New
Бесплатен Превозот Масти Вили Чудак мамки за Риболов Намамат Minnow 2 Size 50ММ/70MM

Бесплатен Превозот Масти Вили Чудак мамки за Риболов Намамат Minnow 2 Size 50ММ/70MM

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот
Масти Вили Чудак мамка
Риболов Намамат Minnow
2 Size 50ММ/70 MM
Повратни информации
Пакување Детали
За нас

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
СП-ПРЕПРАТЕНА-5070#
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Врвот Се Справи Со Индустрии
Свеж

Избор на клиенти