.

.

New
6pcs NOEBY Риболов Мами 7.5/8.5 cm 4/5.5 g Isca Де Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby Мека Мамка SW5019S

6pcs NOEBY Риболов Мами 7.5/8.5 cm 4/5.5 g Isca Де Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby Мека Мамка SW5019S

DEN 179.00
DEN 350.40

Стока
Достапно.

6pcs NOEBY Риболов Мами 7.5/8.5 cm 4/5.5 g Isca Де Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby Мека Мамка SW5019 S
Спецификација : 1.Тежина : 4/5.5 g 2.Должина : 7.5/8.5 cm 3.Боја : 10 бои се на располагање 4.Облик : Еден T-ail 5.Се користи во сол и свежа вода 6.Пакет : 6pcs/торба Функција : со Користење на високо-одделение за животната средина материјал, Т-форма завртка телото сопствени голема мекост. Стабилна и prefect акција е привлечна за риба. Единствен рецепт риба агент се додаваат на риба тело. Тоа може да се привлечат повеќе риба со зголемување на вкус смисла Рефлектор парчиња во телото е повеќе привлечна за риба. Пакетот вклучува : 1bag Мека мами Ако сакате 5 см ,ве молиме да стапите во овој веб-сајт
Ако сакате 10cm ,ве молиме да стапите во овој веб-сајт
Ако сакате 13cm ,ве молиме да стапите во овој веб-сајт
Ако сакате 15/17.5 cm ,ве молиме да стапите во овој веб-сајт
Забелешка : ве Молиме да ни остават порака ако сакате специјална боја.Ви благодариме.

Детали

боја:
NW101 75mm, NW203 75mm, NW204 75mm, NW205 75mm, NW206 75mm, NW207 75mm, NW208 75mm, NW209 75mm, NW210 75mm, NW211 75mm, NW101 85mm, NW203 85mm, NW204 85mm, NW205 85mm, NW206 85mm, NW207 85mm, NW208 85mm, NW209 185mm, NW210 85mm, NW211 85mm
Број На Модел На:
SW5019S/SL201/202
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
NOEBY
боја:
различни бои да се избере
акција:
Добра акција
Целта риба:
БАС ,SNAKEHEAD,MANDARFISH и REDFIN
Должина:
7.5cm/8.5cm
Тежина:
4g/5.5g
Материјал:
силикон
Тип:
Риболов мами,лажни мамка,вештачки мамки
категорија:
Лажни Намамат
Пакет:
6pcs/торба
Обликот:
Еден Таи
Свеж

Избор на клиенти