.

.

New
6.2 G 50pcs јапонија куки Фабрика лажица риболов Мами мека жаба Пластични Риболов Мамки штука крап бас isca pesca риболов tackles

6.2 G 50pcs јапонија куки Фабрика лажица риболов Мами мека жаба Пластични Риболов Мамки штука крап бас isca pesca риболов tackles

DEN 1114.00
DEN 1172.16

Стока
Достапно.


Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Тип : фабрика лажица риболов мами
Должина : 11. Пратката 1.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас.
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
Бесплатен Превозот!
Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Конг Пост, DHL, UPS-от, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако не можете да ја пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност.
Напомена : Секој увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ве молиме љубезно текст ме преку пошта, ако ви треба поголема цел, ние ќе ви понудиме голем попуст.5 cm
Тежина : од 6,2 g/еез
Материјал : мека пластика
Количина : 50pcs/многу
Боја : како на сликата
Кука : висок јаглероден челик куките
Пакет : едноставен opp вреќа (ако сакате кутија пакет, можете да се чувствуваат слободни да контакт )
Answer : ___________________________ Note :
1. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги.
Ви благодариме за вашето внимание.

Детали

Позиција:
Река
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
6.2 g жаба
Бренд Име:
HENGJIA
боја:
како слик
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти